Kontakt

Espen Johannessen

Espen Johannessen

Ansvarlig utgiver/salg

Tlf: 97 00 44 60
Mail: espen@prosjektrelasjoner.no

Stina Aatangen

Stina Aatangen

Salg/Styling

Tlf: 94 16 39 92
Mail: stina@detskjerikragero.no

Ingvild Langeland

Ingvild Langeland

Produksjonsansvarlig/Grafisk Designer

Tlf: 92 22 41 41
Mail: ingvild@macrell.no

Haakon Sundbø

Haakon Sundbø

Foto/Video/Web

Tlf: 99 29 95 20
Mail: haakon@fotovideoweb.no

Birgitte Sjøberg

Birgitte Sjøberg

Fotograf

Tlf: 40 87 01 12
Mail: birgitte_sjoberg@hotmail.com

Nina Løvstad

Nina Løvstad

Grafisk Designer

Tlf: 90 07 17 21
Mail: nina@macrell.no

Per Stian Johnsen

Per Stian Johnsen

Fotograf/Grafisk Designer

Tlf: 92 64 21 25
Mail: psj@pers-kommunikasjon.no

Angelique Krafft

Angelique Krafft

Journalist/Foto

Tlf: 95 80 85 01
Mail: angelique.krafft@live.no

Per Apelseth

Per Apelseth

Skribent/Poet

Tlf: 91 69 80 81
Mail: per.apelseth@yahoo.no

Ønsker du Det Skjer i Kragerø tilsendt? Fyll ut skjemaet, så sender vi deg magasinet helt gratis!

Ditt forhold til Kragerø

Ønsker du å motta nyhetsbrev per epost også?

12 + 13 =

Om du ikke ønsker å få tilsendt magasinet lengre kan du sende en epost om dette til espen@detskjerikragero.no